• Detail firmy

Radomír Soukal

Základní popis

Stavba a výroba plavidel. Velkoobchod a maloobchod.

Adresa

Příční 305
664 63 Žabčice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75684012
DIČ:  CZ6305171884

Výrobky, činnosti

Stavba a výroba plavidel

Kontaktní údaje

E-mail: radeksoukal@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radomír Soukal - Majitel

Mobil: +420 603 446 434
E-mail: radeksoukal@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

Ing. Simona Malá DaSi - jádrové vrtání a řezání železobetonu

Dříve jsme se specializovali na půjčování nářadí zn. HILTI a postupem času jsme začali provádět i specializované stavební práce, jako je jádrové vrtání a řezání železobetonu. Dále provádíme řezání stěnovou pilou do tloušťky stěny 530 mm. Pro vyříznutí větších betonových konstrukcí se používá lanová pila. Pomocí diamantového lana jsme schopni přeříznout třeba i mostní konstrukci.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.