• Detail firmy

Radomír Kubáň

Základní popis

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava, osobní a nákladní přeprava, letištní transfery, spediční přeprava, expresní a zakázková přeprava, přeprava v rámci firemních akcí / veletrhů / eventů. Přeprava dle individuálních potřeb zákazníka.

Adresa

Prostřední Bečva 212
756 56 Prostřední Bečva

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44765703
DIČ:  CZ6506200019
  • Služby

Výrobky, činnosti

Osobní doprava.

Kontaktní údaje

E-mail: beskydtrans@gmail.com
WWW: www.beskydtrans.cz

Kontaktní osoba

Radomír Kubáň - Majitel

Mobil: +420 604 737 760
E-mail: beskydtrans@gmail.com
Další firmy v oboru

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.