• Detail firmy

Radomír Kolek

Základní popis

Prodej ručně vyráběné čokolády. Široká nabídka pralinek, lámané čokolády, tabulkové čokolády, čajové čokolády, bonbonů, trufflí a dalších specialit z čokolády. Všechno s různými výjimečnými chutěmi, taky nezapomenutelná kolekce čajových bonbonů.

Adresa

Jitravská 566/12
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87837901

Výrobky, činnosti

ručně vyráběna čokoláda

Široká nabídka pralinek, lámané čokolády, tabulkové čokolády, čajové čokolády, bonbonů, trufflí a dalších specialit z čokolády.

Kontaktní údaje

E-mail: info@rajcokolady.cz
WWW: www.rajcokolady.cz

Kontaktní osoba

Radomír Kolek - Jednatel

Mobil: +420 724 063 351
Mobil: +421 907 088 375
Další firmy v oboru

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.