• Detail firmy

Radomír Dočekal

Základní popis

Nabízíme komplexní řešení služeb týkajících se realizací dětských hřišť, sportovišť, zakázkové výroby prvků zahradní architektury a dřevostaveb.

Adresa

Tišnovská 305
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15536726

Výrobky, činnosti

Dřevostavby

Nabízíme komplexní řešení služeb týkajících se realizací dětských hřišť, sportovišť, zakázkové výroby prvků zahradní architektury a dřevostaveb.

Kontaktní údaje

E-mail: info@alestra.eu
WWW: www.hriste-pro-deti.cz

Kontaktní osoba

. Radomír Dočekal - Jednatel

Mobil: 608 784 443
Další firmy v oboru

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.

RUDOLF VALACH - DŘEVOVÝROBA

Specializujeme se na dřevovýrobu. Naší hlavní činností je výroba palet, přepravních beden a dřevěných roštů. Snažíme se vyhovět našim zákazníkům, zakládáme si na individuálním přístupu a komunikaci. Vyhovíme Vašemu přání a vyrobíme zboží přímo na míru.