• Detail firmy

Radomír Chudárek

Základní popis

Malířské práce: malování interiérů, nátěry fasád. Natěračské práce: nátěry oken,dveří, zárubní, střech, plotů, zábradlí, pletiv, soklů (olejovky), radiátorů, trubek, kovových konstrukcí.

Adresa

Racková 117
760 01 Racková

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45679908
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířské práce

Malování interiérů, nátěry fasád.

Kontaktní osoba

Radomír Chudárek - Majitel

Telefon: 603 383 303
E-mail: radomir.chudarek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.