• Detail firmy

Radomí­r Schneider

Základní popis

Kovoobráběčství bylo založeno roku 2007. Zabýváme se broušením dílů, soustružením, frézováním, svařováním různými metodami a dělením materiálu. Zaměřu

Adresa

6. května 1
747 07 Opava - Zlatníky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75850672

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění

Kontaktní údaje

E-mail: schneider.r@seznam.cz
WWW: www.kovosch.vyrobce.cz

Kontaktní osoba

Radomí­r Schneider - Majitel

Mobil: +420 728 919 300
Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.