• Detail firmy

Radka Vojtíšková - ARAPA.cz

Základní popis

Dodáváme kvalitní sekačky, zahradní traktory, křovinořezy, motorové pily, mulčovače, provzdušňovače, vertikutátory, kypřiče, postřikovače, štipače na dřevo, půdní vrtáky, rozmetadla,

Adresa

Semovice 7
257 51 Bystřice u Benešova

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70044015
DIČ:  CZ7158080567

Výrobky, činnosti

Zahradní technika a příslušenství

Kontaktní údaje

Mobil: 725 591 721
E-mail: arapa@arapa.cz
E-mail: obchod.arapa@seznam.cz
WWW: www.arapa.cz

Kontaktní osoba

Radka Vojtíšková - Majitel

Mobil: 725 591 722
Další firmy v oboru

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.