• Detail firmy

Radka Nagyová

Základní popis

Vydavatelství, nakladatelství - fotografické publikace, reprodukce, pohlednice a kalendáře s fotografiemi hlavního města Prahy Reklamní předměty

Adresa

Slovinská 307/3
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49267451
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vydavatelství, nakladatelství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 964 534
E-mail: Prazsky.Svet@iPrague.cz
WWW: www.iprague.cz

Kontaktní osoba

Radka Nagyová

Mobil: +420 608 964 534
Další firmy v oboru

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.