• Detail firmy

Radka Lukášková

Základní popis

Zajišťuji nabídku sklenářských prací, např. zasklívání oken a dveří, výrobu skla na stoly či police. Dále nabízím rámování obrazů, výšivek.

Adresa

Kapucínská 189/16
692 01 Mikulov

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75614588
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sklenářské práce

Kontaktní osoba

Radka Lukášová - Majitel

Mobil: +420 519 510 646
E-mail: m.lukasek@klikni.cz
WWW: www.sklenarstvi.lukasek.net
Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.