• Detail firmy

Radka Konárová

Základní popis

Advokátní kancelář - JUDr. Radka Konárová, advokát. Právní služby ve všech oborech českého práva. Sídlo advokátní kanceláře jsou Podbořany.

Adresa

Koníkov 25
592 42 Koníkov

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73863190
  • Služby

Výrobky, činnosti

Advokátní kancelář

Advokátní kancelář - JUDr. Radka Konárová, advokát. Právní služby ve všech oborech českého práva. Sídlo advokátní kanceláře jsou Podbořany. V případě potřeby volejte.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 777 885
E-mail: konarova.radka@seznam.cz
E-mail: akkonarova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radka Konárová - Majitel

Mobil: +420 777 777 885
E-mail: konarova.radka@seznam.cz
Další firmy v oboru

KAMNÁŘSTVÍ - Stanislav Topolovský

Specializací firmy je návrh, realizace a rekonstrukce kachlových kamen do kuchyní či pokojů. Stavby atypických kamen, zahradních krbů. Vše na objednávku (na klíč). Zabýváme se také poradenstvím a projektovou činností.

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančními úřady. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice Vám garantuji 100% spokojenost.

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.