• Detail firmy

Radim Vojtěch

Základní popis

rádi bychom Vám představili naši firmu, zabývající se dodávkou elektroinstalačních prací pro bytovou výstavbu, firmy a průmysl, která působí po celé České republice, na Slovensku, a ve východní Evropě již od roku 1991.

Adresa

Palackého 112
552 03 Česká Skalice

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45577170
  • Služby

Výrobky, činnosti

MONTÁŽE ELEKTRO

Elektromontážní práce, opravy elektroinstalace a el. zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: 491 453 077
Fax: 491 453 077
E-mail: slnava@slnava.cz
WWW: www.slnava.cz

Kontaktní osoba

Radim Vojtěch - Majitel

Mobil: 603 282 009
E-mail: vojtech@slnava.cz
Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.