• Detail firmy

Radim Szamaránszky EVRA

Základní popis

Jedná se o stavební firmu, která vám pomůže vyřešit vaše problémy. Chcete postavit dům nebo obnovit váš starý dům? Chcete vylepšit své bydlení či kancelář?

Adresa

Mírová 1246/11
735 06 Karviná - Nové Město

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73057991

Výrobky, činnosti

•rekonstrukce a výstavby RD

Kontaktní osoba

Radim Szamaránszky - Majitel

Mobil: 604 551 890
E-mail: Radim.Szamaranszky@seznam.cz
WWW: www.evra.kvalitne.cz
Další firmy v oboru

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.