• Detail firmy

Radim Švec

Základní popis

Výroba, prodej a distribuce jednodruhového koření a směsi koření, balení koření

Adresa

Křižíková 68
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63452049

Výrobky, činnosti

koření a směsi koření, balení koření

Výroba, prodej a distribuce jednodruhového koření a směsi koření, balení koření

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 558 000
E-mail: ramram.ram@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radim Švec - Majitel

Mobil: +420 776 558 000
Další firmy v oboru

REGIONALL EXPRESS s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Prodáváme rovněž bylinky, houby, panenské oleje, freshové šťávy, svačinové saláty atd. Letecky importujeme čerstvé bylinky a exotické plody. Nabízíme potraviny v nejvyšší kvalitě, které také rozvážíme do hotelů, restaurací, barů, škol, školek a dalších gastro provozoven po celé jižní Moravě. Máme nejpestřejší sortiment za nejlepší ceny.

ask4spice s.r.o.

Zajišťujeme prodej kvalitního koření z celého světa. Nabízíme kořenící směsi v různých variantách: kořenící směsi na gril, kořenicí směsi na saláty, kořenicí směsi na těstoviny, kořenící směsi bez soli, jednodruhové koření, pálivé kořenící směsi a mnoho dalšího. Dodáváme rovněž koření v dárkovém balení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

P.P.U. PLUS Sp. z o.o.

Naším cílem je poskytovat komplexní služby zákazníkům. Nabízíme značkové tuzemské výrobky a zahraniční péči o stále aktuální a kompletní sortiment výrobků dobré, stabilní kvalitu a dodání v době, dohodnutých se zákazníky, a to vždy na čas. Kvalifikovaný, kompetentní a přátelská posádka poskytuje profesionální služby a jeho znalosti jsou vždy k dispozici.