• Detail firmy

Radim Šafařík - PRINTMAX - grafické studio

Základní popis

Zabýváme se návrhem a grafickým zpracováním firemních tiskovin. Navrhneme pro Vás profesionální grafický design od loga přes polep automobilu až po webové stránky.

Adresa

Revoluční 123/17
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87027585
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Grafické studio, vizuální návrhy

Dokážeme Vám navrhnout logo,připravit vizitky,firemní letáky,internetové stránky,polepy vozidel,reklamních tabulí,případně připravit reklamní kampaň.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 480 481
Mobil: +420 777 844 029
Mobil: +420 725 265 925
E-mail: printmax@printmax.cz
WWW: printmax.cz

Kontaktní osoba

Radim Šafařík - Majitel

Další firmy v oboru

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.