• Detail firmy

Radim Rusek

Základní popis

Výroba těsnění na zakázku 3D frézování hliníku a jiných slitin Prodej těsnících prvků ( o-kroužky, vodící pásy, statické- hřídelové- hydraulické- pneumatické těsnění, ucpávkové šňůry)

Adresa

Kelč 368
756 43 Kelč

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88211959
DIČ:  CZ8910136268

Výrobky, činnosti

Těsnění

Kontaktní údaje

E-mail: rv-tes@rv-tes.cz
WWW: www.rv-tes.cz

Kontaktní osoba

Radim Rusek - Majitel

Telefon: +420 739 477 074
E-mail: rv-tes@rv-tes.cz
Další firmy v oboru

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

RTOX, s.r.o.

Věnujeme se zakázkové výrobě převodových segmentů, běžným strojním dílům a další. Dodáváme systémová řešení. Vyrábíme ozubená kola, řemenice, technické plasty, standardní převodové elementy. V nabídce máme trapézové šrouby a matice. Zaměřujeme se na tepelnou a povrchovou úpravu kovů - broušení a leštění, tepelné zpracování nebo chemickou úpravu.