• Detail firmy

Radim Půček

Základní popis

Výroba a montáž: -lisované vazníky v systému GANG-NAIL. Pilařská výroba, prodej: -řezivo -střešní latě. Realizace a prodej: -tesařství -pokrývačství

Adresa

Zikova 5
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47964235
DIČ:  CZ7311225867
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby
  • Výrobce

Kontaktní údaje

Telefon: 585 359 213
Mobil: 603 108 803
Fax: 585 421 221
E-mail: radim.pucek@tiscali.cz
WWW: pmekodomy.cz

Kontaktní osoba

Radim Půček - Majitel

Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Karel Hloch - TRUHLÁŘSTVÍ

Poskytujeme kompletní služby v oboru truhlářství a stolařství. Vyrábíme a prodáváme interiérové dveře, schodiště, kuchyňské linky, vestavěné skříně, atypický nábytek, nábytek z masivu, šatní skříně na míru, postele, obývací stěny, nábytek do dětského pokoje, vybavení do jídelny či nábytek do kanceláře. Dále poskytujeme renovace, montáž, poradenství či výrobu na zakázku.