• Detail firmy

Radim Půček

Základní popis

Výroba a montáž: -lisované vazníky v systému GANG-NAIL. Pilařská výroba, prodej: -řezivo -střešní latě. Realizace a prodej: -tesařství -pokrývačství

Adresa

Zikova 5
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47964235
DIČ:  CZ7311225867
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby
  • Výrobce

Kontaktní údaje

Telefon: 585 359 213
Mobil: 603 108 803
Fax: 585 421 221
E-mail: radim.pucek@tiscali.cz
WWW: pmekodomy.cz

Kontaktní osoba

Radim Půček - Majitel

Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.