• Detail firmy

Radim Nášel

Základní popis

Nabídka služeb stolařství a truhlářství. Výroba nábytku do domácností, kuchyní, dětských a obývacích pokojů, skříní, stolů, kancelářského nábytku

Adresa

Kaňovice 19
739 36 Kaňovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63348527

Výrobky, činnosti

služeb stolařství a truhlářství

Kontaktní údaje

E-mail: radim.nasel@seznam.cz
WWW: www.rndesign.cz

Kontaktní osoba

Radim Nášel - Majitel

Mobil: +420 731 628 733
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.