• Detail firmy

Radim Mišo

Základní popis

Specializujeme se zejména na novostavby a rekonstrukce rodinných domů. Na naši práci poskytujeme pětiletou záruku. Před každou prací Vám doporučíme nejlepší řešení a zdarma vyhotovíme cenovou nabídku.

Adresa

Nadjezdová 622
783 13 Štěpánov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73113298
  • Služby
  • Výrobce

Kontaktní údaje

E-mail: strechymiso@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radim Mišo - Majitel

Mobil: 603 812 931
E-mail: strechymiso@seznam.cz
WWW: strechymiso.cz/
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.