• Detail firmy

Radim Mašlan

Základní popis

Zabýváme se zakázovou výrobou, dodavatelskou činností a montážemi v oblasti osvětlení, led osvětlení, provoz e-shopu. Navrhujeme vhodné rozmístění svítidel do interieru i venkovních prostor, doporučujeme výběr vhodného osvětlení,hlavní i dekorativní

Adresa

Velehradská třída 800
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87014661
DIČ:  CZ8404054626

Výrobky, činnosti

Osvětlení

- zabýváme se zakázovou výrobou, dodavatelskou činností a montážemi

Kontaktní údaje

E-mail: r.maslan@ramaja.eu

Kontaktní osoba

Radim Mašlan - Majitel

Telefon: +420 774 541 984
E-mail: r.maslan@ramaja.eu
Další firmy v oboru

HALLUX s.r.o.

E-shop specializující se na prodej osvětlení a svítidel. Nabízíme interiérová i exteriérová svítidla různých typů od různých dodavatelů. Náš sortiment zahrnuje svítidla od nejlevnějších až po luxusní, v moderním, klasickém i retro provedení, bodová svítidla i LED osvětlení. Vyberte si z široké nabídky svítidel pro Váš dům, byt či provozovnu a staňte se našim spokojeným zákazníkem!

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.