• Detail firmy

Radim Kněžík

Základní popis

Nabídka tesařských prací včetně renovace a rekonstrukce krovů, výztuží a montáží, demontáží trámů, podhledů, pergolů, altánů, palubkování, bednění

Adresa

Hlavní 86/25
725 28 Ostrava - Hošťálkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66690811

Výrobky, činnosti

Nabídka tesařských prací včetně renovace

Nabídka tesařských prací včetně renovace a rekonstrukce krovů, výztuží a montáží, demontáží trámů, podhledů, pergolů, altánů, palubkování, bednění

Kontaktní osoba

Radim Kněžík - Jednatel

Mobil: +420 775 918 142
Mobil: +420 775 918 147
E-mail: email@tesarstvi-knezik.cz
WWW: www.tesarstvi-knezik.cz
Další firmy v oboru

Libor Konderla

Specializací firmy jsou izolace a rekonstrukce plochých střech. Zajišťujeme klempířské práce a veškeré výškové práce včetně rizikového kácení stromů. Součástí poskytovaných služeb jsou demolice komínů a kotelen. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás. Garantujeme kvalitně odvedenou práci!

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.