• Detail firmy

Radim Kněžík

Základní popis

Nabídka tesařských prací včetně renovace a rekonstrukce krovů, výztuží a montáží, demontáží trámů, podhledů, pergolů, altánů, palubkování, bednění

Adresa

Hlavní 86/25
725 28 Ostrava - Hošťálkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66690811

Výrobky, činnosti

Nabídka tesařských prací včetně renovace

Nabídka tesařských prací včetně renovace a rekonstrukce krovů, výztuží a montáží, demontáží trámů, podhledů, pergolů, altánů, palubkování, bednění

Kontaktní osoba

Radim Kněžík - Jednatel

Mobil: +420 775 918 142
Mobil: +420 775 918 147
E-mail: email@tesarstvi-knezik.cz
WWW: www.tesarstvi-knezik.cz
Další firmy v oboru

DREMILO s.r.o.

Zajišťujeme dřevovýrobu na pile v Petrovicích u Karviné. Zakoupit u nás můžete stavební a stolařské řezivo, palubky mnoha druhů, ale i štípané palivové dřevo.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.