• Detail firmy

Radim Jurčaga

Základní popis

Prodej obkladů a dlažeb, veškerých doplňků a nářadí pro obkladače. Dále prodej sanitárního vybavení koupelen a WC, vodovodních baterií.

Adresa

Poteč 92
766 01 Poteč

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45683786
DIČ:  CZ7410264202

Výrobky, činnosti

Prodej obkladů a dlažeb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 321 747
Mobil: +420 603 939 493
E-mail: info@obkladypotec.cz
WWW: www.obkladypotec.cz

Kontaktní osoba

Radim Jurčaga - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.