• Detail firmy

Radim Hudec

Základní popis

Specialista v oblasti deratizace, dezinfekce a dezinsekce.

Adresa

Kojetická 1206
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71390901
DIČ:  CZ7404175438

Výrobky, činnosti

Deratizace

Specialista v oblasti deratizace, dezinfekce a dezinsekce. Deratika kromě Prahy působí také v těchto městech : Neratovice, Mělník, Kladno, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem a Kralupy nad Vltavou (doprava v ceně). V ostatních případech 5 Kč/Km.

Kontaktní údaje

E-mail: deratika@deratika.cz
WWW: www.deratika.cz

Kontaktní osoba

Radim Hudec - Majitel

Mobil: +420 777 763 323
E-mail: deratika@deratika.cz
Další firmy v oboru

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Chemická obchodní společnost s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti úpravy a čištění technologických vod, a to od projekce, přes dodávky, až po servis. Navrhujeme optimální řešení na ochranu vody proti korozi, tvorbě usazenin či růstu biologie. Díky moderní technologii a postupům i dlouholeté praxi v oboru garantujeme dlouhou životnost Vašeho provozu a rychlou návratnost investic.