• Detail firmy

Radim Hora

Základní popis

Provádíme obkladačské práce, obklady koupelen, kuchyní, pokládka dlažby na podlahu a do celého domu. Nabízíme spolehlivou, rychlou a precizní práci a dodání dlažby i obkladu dle vašeho výběru. U zajímavých zakázek provádíme i kompletní stavbu krbů.

Adresa

Zahradní 512
768 21 Kvasice

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18161278

Výrobky, činnosti

Provádíme obkladačské práce, obklady koupelen.

Nabízíme spolehlivou, rychlou a precizní práci a dodání dlažby i obkladu dle vašeho výběru. U zajímavých zakázek provádíme i kompletní stavbu krbů.

Kontaktní osoba

Radim Hora - Majitel

Mobil: 603 341 265
E-mail: rh.hora@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.