• Detail firmy

Radim Dufek

Základní popis

Kulturní agentura, umělecká činnost:Agentura produkuje šermířská a divadelní představení historického zaměření,akce od malých podnikových rautů.

Adresa

Valtická 4143/3
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65299990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kulturní agentury, umělecká činnost

Agentura produkuje šermířská a divadelní představení historického zaměření

Kontaktní údaje

E-mail: dufek.rex@volny.cz
WWW: www.rex-cz.cz

Kontaktní osoba

Radim Dufek - Majitel

Mobil: +420 602 952 330
Další firmy v oboru

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .

Jaroslav Hirš - barmanská show

Nabízím služby v oblasti pořádaní oslav a večírků včetně zajišťení kompletního servisu. Zajišťuji cateringové služby i hostesky. Zabývám se barmanstvím a realizuji vlastní barmanskou show na přání zákazníka při nejrůznějších příležitostech.

Milan Pavlík

Zakázková výroba a prodej šperků. V naší nabídce naleznete drahé kameny, přírodní perly, investiční diamanty, máme široký výběr náušnic, prstenů, snubních a zásnubních prstenů, z bílého i žlutého zlata. Nabízíme luxusní briliantové šperky. Zajišťujeme kompletní klenotnický servis, v rámci kterého Váš šperk zkontrolujeme, vyčistíme, vyleštíme nebo upravíme jeho velikost. Přijďte se přesvědčit.