• Detail firmy

Radim Drozdek

Základní popis

Provádíme renovace a nátěry střech, včetně možnosti ochrany proti korozi, mechu, zatékání nebo úpravy z estetických důvodů. Nabízíme nátěry a renovace fasád. Dodáváme veškeré podlahové krytiny včetně instalace a provádíme renovace dřevěných podlah.

Adresa

Vančurova 508/9
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65523644
DIČ:  CZ7508095276
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nátěry, renovace a ochrana střech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 873 795
Mobil: +420 773 196 701
E-mail: dsdrozdek@seznam.cz
WWW: www.dsinteriery.cz

Kontaktní osoba

Radim Drozdek - Majitel

Další firmy v oboru

Tomáš Paseka

Nabízíme izolace střech, hydroizolaci plochých střech a zateplení střech, rekonstrukci teras či balkónů. Montujeme všechny klempířské prvky.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.