• Detail firmy

Radim Brach

Základní popis

Nabízíme kompletní instalatérské a topenářské práce v rodinných domech, průmyslových objektech a ostatních provozovnách, rekonstrukce kotelen a výměníkových stanic. Nabízíme rekonstrukci stávajících a výstavbu nových inženýrských sítí.

Adresa

Nerudova 476
378 62 Kunžak

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67144284

Výrobky, činnosti

Instalatérské, topenářské a plynoinstalační práce.

Kontaktní údaje

E-mail: r.brach@seznam.cz
WWW: radim-brach.webnode.cz

Kontaktní osoba

Radim Brach - Majitel

Mobil: +420 724 287 753
E-mail: r.brach@seznam.cz
Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

DLAŽDIČSKÉ A ZEMNÍ PRÁCE - Václav Hubáček

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje dlaždičské a zemní práce. Specializujeme se na pokládku zámkové a kamenné dlažby včetně obrub. Realizujeme základové desky s připojením na kanalizaci, vodu a plyn. V rámci zemních prací nabízíme rovněž terénní úpravy, opravy živičných povrchů či osazení bazénů nebo čistíren odpadních vod. Pro více informací o poskytovaných službách navštivte naše www.