• Detail firmy

Radim Bartošek

Základní popis

Společnost se specializuje na zakázkovou výrobu nábytku z masivu i laminované dřevotřísky, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, vybavení prodejen a restaurací nábytkem dále provádí i tesařské práce.

Adresa

Pod břehem 796
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67691251
DIČ:  CZ7410274938
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zakázková výroba nábytku z masivu i laminované dřevotřísky, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, vybavení prodejen, atd....

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 923 925

Kontaktní osoba

Radim Bartošek - Majitel

Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.