• Detail firmy

Radim Bartoník

Základní popis

Geodetické práce pro stavbu a katastr - vytyčování hranic - vytyčování staveb - zaměřování rozestavěných budov - zaměřování dokončených staveb - podklady pro projekty - polohopis a výškopis - geometrické plány na rozdělení a sloučení pozemků

Adresa

Svárov 620
751 02 Troubky nad Bečvou

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76564142

Výrobky, činnosti

Geodetické práce

Kontaktní údaje

E-mail: radim.bartonik@centrum.cz
WWW: www.geodet-rb.cz

Kontaktní osoba

Radim Bartoník - Majitel

Mobil: +420 603 346 552
E-mail: radim.bartonik@centrum.cz
Další firmy v oboru

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

TENZOVÁHY, s.r.o.

Váhy silniční, přejezdové váhy, váhy mostové, váhy mobilní, dynamické váhy, váhy pro nakladače. Dynamické vážení za nízkých (LSWIM) i vysokých rychlostí (HSWIM), měření dopravního zatížení komunikací, automatizace vah. Vlastní vývoj, výroba a servis.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.