• Detail firmy

RADEPY.CZ s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na dodávku a realizaci interiérových sádrových omítek. Realizujeme i malby těchto omítek.

Adresa

Komenského 248
588 56 Telč

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02666731

Výrobky, činnosti

Realizaci interiérových sádrových omítek

Kontaktní údaje

E-mail: info@radepy.cz
WWW: www.radepy.cz

Kontaktní osoba

Radek Pytlík - Jednatel

Mobil: +420 602 594 062

Pobočky

Radek Pytlík
Radkovská 451
588 56 Telč - Staré Město

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Koupelny Doležal

Rekonstrukcím koupelen a bytových jader se věnujeme již téměř 10 let. Provádíme obkladačské práce včetně bourání a zajišťujeme také dodávky veškerého koupelnového vybavení, od obkladů a dlažeb, přes sanitu, až po dveře či obložky. Při odběru zboží nad 10 000,- Kč nabízíme dopravu zdarma. Plánujete rekonstrukci koupelny nebo bytového jádra? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.