• Detail firmy

Radek Zouhar1

Základní popis

Zajišťujeme prodej a montáž pro plovoucí podlahy, parkety, pvc a koberce. Mezi naše další služby patří broušení a lakování parket, měření vlhkosti betonu, pokládka všech typů podlahových krytin a rekonstrukce podlah.

Adresa

Pražská 1
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68670311

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme prodej a montáž

pro plovoucí podlahy, parkety, pvc a koberce. Mezi naše další služby patří broušení a lakování parket, měření vlhkosti betonu,

Kontaktní údaje

E-mail: zouhar.bk@seznam.cz
WWW: www.podlahyzouhar.cz

Kontaktní osoba

Radek Zouhar - Majitel

Mobil: 606 263 064
Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

IQ floor s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlah a stěrek. Nabízíme podlahy betonové, průmyslové a mnoho dalších. Zajišťujeme podlahářské práce.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.