• Detail firmy

Radek Vazač

Základní popis

Specializujeme se na autodiagnostiku vozů značky Ford. Věnujeme se přípravě vozidel na STK a ME. Provádíme opravy osobních vozidel. Provádíme autoklempířské práce.

Adresa

Červeného 608/3
460 06 Liberec VI - Rochlice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70220956
DIČ:  CZ7306122571
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autodiagnostika vozů značky Ford.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 120 562
Mobil: +420 602 306 830
E-mail: autovazi@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radek Vazač - Majitel

Další firmy v oboru

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

JKM METAL Sp. z o.o.

Naše společnost má zkušený a kompetentní posádky. Jsme flexibilní ve vztahu k potřebám zákazníků, a máme konkurenceschopné ceny. Viz podrobnosti o naší nabídce!