• Detail firmy

Radek Táborský

Základní popis

Provádění zámečnických a svářečských prací. Nabídka výroby a montáží vrat, schodišť, zábradlí, plotů či ocelových konstrukcí.

Adresa

Boženy Němcové 1940
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01723588

Výrobky, činnosti

Svářecké práce

Provádění zámečnických a svářečských prací. Nabídka výroby a montáží vrat, schodišť, zábradlí, plotů či ocelových konstrukcí.

Kontaktní údaje

E-mail: radek.taborsky@seznam.cz
WWW: www.zamecnictvi-taborsky.cz

Kontaktní osoba

Radek Táborský - Majitel

Mobil: 775 719 690
Další firmy v oboru

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

Radek Urbánek - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje produkci brán (včetně pohonů a servisu), schodišť, zábradlí, drátěného programu apod.

Miroslav Valeš - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, schodů, pergol, přístřešků, dveří a šalunků. Specializujeme se na práci s masivním dřevem, a to jak u bytového, tak u kancelářského nábytku. Veškerá výroba probíhá na zakázku po přesném zaměření. Poskytujeme odbornou montáž na místě včetně případného zapojení spotřebičů. Působíme v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina.