• Detail firmy

Radek Svoboda-stavební práce

Základní popis

Nabídka stavebních prací včetně dodávky materiálu. Výstavba rodinných domů na klíč. Realizace obkladů, dlažeb. Výstavba bazénů, zateplení fasád.

Adresa

Havlíčkova 959/6
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72326778
  • Služby

Výrobky, činnosti

stavební práce a realizace

Nabídka stavebních prací včetně dodávky materiálu. Výstavba rodinných domů na klíč. Realizace obkladů, dlažeb. Výstavba bazénů, zateplení fasád.

Kontaktní osoba

Radek Svoboda - Majitel

Mobil: 773 656 635
E-mail: svob.277@seznam.cz
WWW: www.svobstav.estranky....

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.