• Detail firmy

Radek Švec

Základní popis

Nabídka výkopových prací a terénních úprav za pomocí strojů kolového nakladače UNC 060 a pásového minirypadla Bobcat 322.

Adresa

Lesní 145/11
435 11 Loučná

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75351684

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 725 207 770
E-mail: grysvec@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

STEMONT JS, s.r.o.

Zajišťujeme montáž a údržbu vedení VN, NN, trafostanic (vzdušných i kabelových). V oblasti silnoproudých elektromontáží působíme již od roku 1999. Elektromontážní práce zajišťuje 15 montérů, vyškolených pro práci na sítích AES a PAS včetně práce pod napětím NN. Dále provozujeme a opravujeme veřejná osvětlení v obcích.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.