• Detail firmy

Radek Šulc

Základní popis

Projektujeme a vyrábíme rampy s hliníkovým a nerezovým povrchem nejen pro skateparky.

Adresa

Ivančice-Letkovice
664 91 Letkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65784634

Výrobky, činnosti

Vyroba skateramp

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 425 123
E-mail: radek.sulc@quick.cz
WWW: www.skateparks.cz

Kontaktní osoba

Radek Šulc - Majitel

Mobil: +420 603 264 445

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.