• Detail firmy

RADEK - REALITY

Základní popis

Provádíme přípravné + dokončovací práce, tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Kompletní zednictví včetně obkladů a dlažeb. Novostavby i rekonstrukce po celé České Republice

Adresa

Nová 412
788 13 Vikýřovice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73775541
DIČ:  CZ7305045825
  • Služby

Výrobky, činnosti

Střechy

Kontaktní údaje

E-mail: radek.reality@seznam.cz

Kontaktní osoba

Radek Přidalík - Majitel

Mobil: +420 732 972 463
E-mail: radek.reality@seznam.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.