• Detail firmy

Radek Procházka

Základní popis

Nabízíme komplexní dodávku elektroinstalací a to slaboproudých i silnoproudých. Zejména však elektrické zabezpečovací signalizace, domovní telefony, anténní systémy, satelitní systémy, strukturované kabeláže, zásuvkové a světelné rozvody.

Adresa

Petrůvky 35
675 52 Petrůvky

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88130576

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

E-mail: proch.radek@seznam.cz
WWW: www.elinstalace.cz

Kontaktní osoba

Radek Procházka - Jednatel

Mobil: +420 724 646 263
E-mail: proch.radek@seznam.cz
Další firmy v oboru

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.