• Detail firmy

Radek Pánek

Základní popis

Stěhování - Vysočina. Poskytneme Vám profesionální, kvalitní a bezpečné stěhovací služby, na které se můžete spolehnout.

Adresa

Výčapy 165
674 01 Výčapy

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75633019

Výrobky, činnosti

Stěhování domů, bytových prostor, firem, kanceláří

Kontaktní údaje

E-mail: stehovanipanek@seznam.cz
WWW: www.stehovanivysocina.cz

Kontaktní osoba

Radek Pánek - Generální ředitel

Mobil: +420 777 807 089
E-mail: stehovanipanek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zemní a demoliční práce Brabec

Nabízíme zemní, terénní, výkopové a demoliční práce. Poskytujeme služby autodopravy především pro stavebnictví - přeprava stavebních strojů, odvoz stavebních odpadů, osobní a nákladní pneuservis. Zajišťujeme pronájem autojeřábů. V rámci zemních prací realizujeme výkopy základů, hloubení rýh pro inženýrské sítě, terénní úpravy, rovnání a svahování terénů, hloubení studní apod.