• Detail firmy

Radek Palčík

Základní popis

Zabýváme se kusovým i malosériovým: -soustružením -frézováním -vrtáním -řezáním závitů -drobnými zámečnickými pracemi -obrábíme odlitky a výrobky z různých materiálů

Adresa

Na Baště 1063
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73776432

Výrobky, činnosti

Zabýváme se kusovým i malosériovým: -soustružením

Zabýváme se kusovým i malosériovým: -soustružením -frézováním -vrtáním -řezáním závitů -drobnými zámečnickými pracemi -obrábíme odlitky a výrobky z rů

Kontaktní údaje

E-mail: gastik.uh@seznam.cz
WWW: www.kovoobrabenipama.cz

Kontaktní osoba

Radek Palčík - Majitel

Telefon: +420 777 662 244
E-mail: gastik.uh@seznam.cz
Další firmy v oboru

CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.

Zabýváme se velkoprodejem hutního materiálu - ocelové svařované přesné trubky kalibrované a tažené, bezešvé trubky, uzavřené profily různých průřezů v provedení svařovaném a taženém, tažená ocel, ocel válcovaná za studena a za tepla ve svitcích nebo v tabulích.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.