• Detail firmy

Radek Ouředník

Základní popis

Nabízíme dveře a podlahové krytiny včetně montáže. Dodáváme interiérové, vchodové, bezpečnostní, masivní, fóliované, palubkové dveře, zárubně. Prodáváme a montujeme podlahové krytiny, terasové profily, kvalitní dřevoplastové terasy, obkladové panely.

Adresa

Dukelská 337
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43842275
DIČ:  CZ7205301697
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dveře a zárubně Strakonice

Prodáváme dveře a zárubně ve Strakonicích. Zajišťujeme montáže dveří a zárubní. Nabízíme levné masivní dveře, levné fóliované dveře, palubkové dveře.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 657 450
Mobil: +420 777 594 930
E-mail: info@dverepodlahy.com
WWW: www.dverepodlahy.com

Kontaktní osoba

Radek Ouředník - Majitel

Kateřina Bednářovál Řehůřková - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 776 786 461
Další firmy v oboru

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!

Zámečnictví - Návara

Provozujeme zámečnictví a zakázkovou kovovýrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce a rámy, kovové ploty, brány, zábradlí, mříže a další prvky. Věnujeme se CNC obrábění a uměleckému kovářství.

JK OKNA - STAVITELSTVÍ s.r.o.

Věnujeme se zateplování fasád, nabízíme fasádní systémy, fasádní barvy a potěry. Jsme zařazeni v programu "Zelená úsporám". Dále zajišťujeme výrobu oken a parapetů na zakázku, dodáváme interiérové a vchodové dveře či garážová sekční vrata. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na webových stránkách firmy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.