• Detail firmy

Radek Ouředník

Základní popis

Nabízíme dveře a podlahové krytiny včetně montáže. Dodáváme interiérové, vchodové, bezpečnostní, masivní, fóliované, palubkové dveře, zárubně. Prodáváme a montujeme podlahové krytiny, terasové profily, kvalitní dřevoplastové terasy, obkladové panely.

Adresa

Dukelská 337
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43842275
DIČ:  CZ7205301697
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dveře a zárubně Strakonice

Prodáváme dveře a zárubně ve Strakonicích. Zajišťujeme montáže dveří a zárubní. Nabízíme levné masivní dveře, levné fóliované dveře, palubkové dveře.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 657 450
Mobil: +420 777 594 930
E-mail: info@dverepodlahy.com
WWW: www.dverepodlahy.com

Kontaktní osoba

Radek Ouředník - Majitel

Kateřina Bednářovál Řehůřková - Obchodní reprezentant

Mobil: +420 776 786 461
Další firmy v oboru

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.

DIAMONDCUT - Petr Šleis

Zajišťujeme veškeré stavební práce, realizaci koupelen, rekonstrukce domů i bytů, závlahových systémů, kamenické práce, kovovýrobu, obklady a dlažby.