• Detail firmy

Radomír Mašlík

Základní popis

Provádím stavební a řemeslné práce: zednická činnost, zateplení a fasády RD, rekonstrukce + vestavby bytových jader, zámkové dlažby.

Adresa

Nový Svět 463
512 46 Harrachov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86782380
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební a řemeslné práce.

Kontaktní údaje

E-mail: olis79@centrum.cz

Kontaktní osoba

Radomír Mašlík

Mobil: +420 605 901 263
E-mail: olis79@centrum.cz
Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

MG STAV stavební, spol. s r.o.

Hlavní činností společnosti je výstavba rodinných domů do různých stádií rozestavěnosti, až po jejich celkové dokončení. Dále se zabýváme rekonstrukcemi rodinných domů včetně zateplení fasády, výměny oken, dveří, koupelen.