• Detail firmy

Radek Mařík

Základní popis

Dále provádím zednické a stavební práce, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, malířské a natěračské práce, rekonstrukce a přestavby bytů, domů, koupelen a panelákových jader, výstavby nových stěn ze sádrokartonu, obklady teras a balkónů.

Adresa

A.Trägera 19
370 10 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65961030

Výrobky, činnosti

Sádrokartonářské práce

Kontaktní údaje

E-mail: radek@marikcb-stavby.cz
WWW: www.marikcb-stavby.cz

Kontaktní osoba

Radek Mařík - Majitel

Mobil: +420 777 180 278
E-mail: marik@marikcb-stavby.cz
E-mail: radek@marikcb-stavby.cz
Další firmy v oboru

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

Rásocha Jan

Specializujeme se na interiérové i exteriérové malby. Provádíme nátěry na různé stavební konstrukce - vrata, dveře, okna, střechy, podlahy či potrubí, včetně bezpečnostních a protipožárních nátěrů. Realizujeme reklamní nápisy, jako jsou např. velkoplošné reklamy na fasádách, orientační značení, výlohy prodejen, cedule, transparenty, autoplachty, loga apod. Věnujeme se rovněž restaurování památek.