• Detail firmy

Radek Malásek

Základní popis

Zabýváme se návrhem, výrobou a montáží nábytku na zakázku. Nabízíme kuchyně, vestavěné skříně, koupelny, kanceláře, pergoly, schody či schodiště.

Adresa

24. dubna 51
664 43 Želešice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68039689

Výrobky, činnosti

Výroba zakázkového nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 504 141
E-mail: malasek@rm-designs.cz
WWW: www.rm-designs.cz

Kontaktní osoba

Radek Malásek - Majitel

Mobil: +420 737 504 141
Další firmy v oboru

Bronislav Čech - Truhlářství

Zabývám se zakázkovou výrobou nábytku. Vyrábím kuchyňské linky, vestavěné skříně, ložnice, komody, stoly, konferenční stolky a jiný nábytek na míru dle požadavků zákazníka.

Lubomír Krakovský

Nabízíme služby modelárny. Vyrábíme modely, laminovací kopyta, formy, odlitky, modely architektury, dekorace (artefakty) pro výstavnictví i umělecké prvky. Provádíme úpravy modelových zařízení. Výroba prototypů dle výkresové dokumentace, zpracování licích pryskyřic, polyuretanů atd. Věnujeme se rovněž truhlářské výrobě.

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.