• Detail firmy

Radek Landgráf

Základní popis

Servis a montáž střešních oken a doplňků Velux.

Adresa

Vlkovická 17
373 73 Štěpánovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48239666

Výrobky, činnosti

Servis a montáž střešních oken a doplňků Velux

Jsme specialisti na výrobky firmy Velux s více jak 12 letou praxí ve firmě Velux Česká Republika spol. s r.o. Provádíme veškeré opravy a údržby střešních oken a doplňků Velux. Montáž a výměna střešních oken a montáž nestandartních výrobků Velux.

Kontaktní osoba

Radek Landgráf - Majitel

Mobil: +420 724 121 125
E-mail: landgraf@stresnioknaservis.cz
Další firmy v oboru

AB TÁBOR spol. s r.o.

Prodáváme bezpečnostní kování, zámky, trezory, sejfy a peněžní pokladny, bezpečnostní petlice a závory a další produkty. Vyrábíme klíče mnoha typů. Navštívit nás můžete v naší provozovně v Táboře.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.