• Detail firmy

Radek Kulda

Základní popis

výroba, montáž a servis - plastová a hliníková okna - plastové dveře

Adresa

Plešivecká 781/11
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66366143

Výrobky, činnosti

výroba, montáž a servis-oken a dveří

Kontaktní údaje

E-mail: montyservis@volny.cz
WWW: www.monty-servis.cz

Kontaktní osoba

Radek Kulda - Majitel

Mobil: +420 777 246 458
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.

Jiří Chadima

Provádíme stavební zámečnictví. Zabýváme se výrobou vrat, samonosných bran s pojezdem, otočných bran včetně pohonu, ocelových a kovových konstrukcí, interiérového a exteriérového schodiště, skladových regálů a polic. Poskytujeme zámečnické práce na zakázku. Objednejte si u nás i revizní práce. Spokojenost našich zákazníků je našim cílem, proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.