• Detail firmy

Radek Kudrna

Základní popis

Přepravní společnost s bezchybným servisem za velmi přijatelné fixní ceny. Nabízíme přepravu: -na pražské letiste a nádraží -výlety a exkurze mimo Prahu a Čechy(s výkladem) -do restaurací, divadel -kongresy, svatby -řidiči s jazykovou výbavou

Adresa

Čajkovského 15
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65457633

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní doprava

Kontaktní osoba

Radek Kudrna - Jednatel

Telefon: +420 608 446 212
E-mail: info@czech-airport-shuttle.com
Další firmy v oboru

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Comvia Bus s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem tuzemských i zahraničních autobusů. Poskytujeme služby mezinárodní a tuzemské dopravy, jejichž součástí je rovněž smluvní doprava zaměstnanců a incomingová doprava.

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.