• Detail firmy

Radek Kučírek

Základní popis

Sítotisková tiskárna. Provádíme sítotisk, UV parciální lakování, perleť, glitr, výsek, digitální, malonákladový a reklamní tisk. Tiskneme samolepky, plasty, textil, pracovní oděvy, etikety, štítky, vlajky a vlaječky, vizitky.

Adresa

Jihlavská 3603
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62700405

Výrobky, činnosti

Sítotisková tiskárna. Provádíme sítotisk

Sítotisková tiskárna. Provádíme sítotisk, UV parciální lakování, perleť, glitr, výsek, digitální, malonákladový a reklamní tisk.

Kontaktní údaje

E-mail: atix@atix.cz
WWW: www.atix.cz

Kontaktní osoba

Radek Kučírek - Jednatel

Mobil: +420 775 033 607
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

KONCEPT MASSMEDIA Katarzyna Batko

Koncept hromadných sdělovacích prostředků. "Vidíme krásnější." Za 20 let jsme pomáhají budovat image našich zákazníků. Individuální přístup ke každému a komplexní služby nás odlišuje. Plánujeme společně s komunikační strategií zákazníka. nás těší nejvíce, je úspěch našich zákazníků.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.