• Detail firmy

Radek Krivčík

Základní popis

Nabídka LCD a plasma televizorů, DVD přehrávačů, rekordérů, systémů domácího kina a hi-fi techniky značek Sony, Samsung a LG.

Adresa

Bedřicha Nikodema 4481/9
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63039974
DIČ:  CZ6712241283

Výrobky, činnosti

Prodej domácích elektrospotřebičů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 783 433
E-mail: info@mameto.cz
WWW: www.mameto.cz

Kontaktní osoba

Radek Krivčík - Majitel

E-mail: krivcikkrivcik@mameto.cz
Další firmy v oboru

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.