• Detail firmy

Radek Král

Základní popis

Zakázková výroba vestavěných skříní a šaten na míru. Nabízíme předsíně, šatny, ložnice, dětské pokoje, koupelnový nábytek, komody, pracovní stoly.

Adresa

Jiráskova 661
277 46 Veltrusy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45888817
DIČ:  CZ6803061903
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba vestavěných skříní a šaten na míru. Nabízíme předsíně, šatny, ložnice, dětské pokoje, koupelnový nábytek, komody, pracovní stoly, obývací stěny, skříně do podkroví, pod schody a další. Nakreslíme 3D vizualizaci podle Vašich představ.

Kontaktní údaje

WWW: www.skrinekral.cz

Kontaktní osoba

Radek Král - Majitel

Mobil: +420 602 471 377
E-mail: radek.skrine@seznam.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.