• Detail firmy

Radek Král

Základní popis

Zakázková výroba vestavěných skříní a šaten na míru. Nabízíme předsíně, šatny, ložnice, dětské pokoje, koupelnový nábytek, komody, pracovní stoly.

Adresa

Jiráskova 661
277 46 Veltrusy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45888817
DIČ:  CZ6803061903
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba vestavěných skříní a šaten na míru. Nabízíme předsíně, šatny, ložnice, dětské pokoje, koupelnový nábytek, komody, pracovní stoly, obývací stěny, skříně do podkroví, pod schody a další. Nakreslíme 3D vizualizaci podle Vašich představ.

Kontaktní údaje

WWW: www.skrinekral.cz

Kontaktní osoba

Radek Král - Majitel

Mobil: +420 602 471 377
E-mail: radek.skrine@seznam.cz
Další firmy v oboru

LERMO plus s.r.o.

Nabízíme zakázkovou a sériovou výrobu bytového nábytku. Vyrábíme a dodáváme skříně, postele, ložnice, konferenční stolky, komody, kuchyně, sektorový nábytek, knihovny, jídelní stoly, TV stolky, CD + DVD stojany, kuchyňské linky.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.