• Detail firmy

Radek Kozlík

Základní popis

Komplexní úklidový servis. Denní i generální úklid bytů, domů a kanceláří. Mytí oken a čištění koberců.

Adresa

Národní 961/25
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69035211

Výrobky, činnosti

služby

Provádění denního i generálního úklidu bytů, domů a kanceláří. Mytí oken a čištění koberců.

Kontaktní údaje

E-mail: info@cleantidy.cz

Kontaktní osoba

Radek Kozlík - Majitel

Telefon: +420 224 222 962
Mobil: +420 608 263 129
E-mail: info@cleantidy.cz
WWW: www.cleantidy.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

KMK úklid s.r.o.

Zabýváme se veškerým úklidem malého i velkého rozsahu ve firmách, v domácnostech, skladech i jiných prostorech. Na výběr máte ze široké škály služeb. Zrenovujeme Vám podlahy, vyklidíme prostor, provedeme kompletní úklid, uklidíme po stavebních pracích či posekáme zahradu.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!